Integracja systemów automatyki przemysłowej

Firma AB-Micro Sp. z o.o. zajmuje się wdrożeniami, integracją systemów automatyki i robotyki przemysłowej oraz budową systemów sterowania procesami przemysłowymi od 1995 roku. Dedykowanym dla tego typu prac jest istniejący w ramach struktury AB-Micro Dział Wdrożeń Aplikacji Przemysłowych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu usługi i rozwiązania szyte na miarę dla naszych klientów w oparciu o oferowane oprogramowanie i urządzenia różnych producentów.

Wykonywane przez AB-Micro aplikacje obejmują wiele stopni zaawansowania, od prostych zadań związanych z pomiarem, transmisją i wizualizacją danych, poprzez sterowanie procesami produkcyjnymi i technologicznymi, aż do zaawansowanych aplikacji opartych o rozwiązania redundantne.

AB-Micro posiada doświadczenie we wdrożeniach systemów automatycznego sterowania w wielu gałęziach przemysłu, stąd jesteśmy w stanie dopasować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów. Naszym celem jest dostarczenie Klientom funkcjonalnych rozwiązań technicznych, które dzięki zdobytemu w ciągu wielu lat doświadczeniu prezentują wysoki poziom wykonania i zapewniają wieloletnie okresy bezawaryjnej pracy.

Każda praca projektowa, rozwiązywanie problemów technicznych podczas wdrożeń i uruchomień systemów sterowania jest dla nas źródłem nowych, bardzo cennych doświadczeń, które rozszerzają bogaty już zasób praktycznej wiedzy inżynierskiej i pozwalają na podnoszenie jakości oferowanych usług, które obejmują między innymi programowanie sterowników PLC, aplikacje SCADA/HMI, prefabrykację szaf sterowniczych, dostawę i montaż AKPiA, wsparcie techniczne dla naszych klientów.

Dodatkowo oferujemy dobór i dostawę sprzętu sieciowego firmy Hirschmann oraz budowę wielkoformatowych ścian graficznych opartych na technologii i urządzeniach firmy BARCO, których jesteśmy Generalnym Dystrybutorem.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony i kontaktu z naszymi specjalistami
w dziedzinie systemów sterowania!